Rün birleştiricisi gereksiz mi ?

Bu haber Vadiden Haberler kategorisine tarafından 31 ay önce eklendi.
Rün birleştiricisi gereksiz mi ?
Bu gün  Reddit'te yayınlanan ve 1. sırada yerini alan bir yazıda Rün birleştiricisinin hiç bir şekilde işe yaramadığını ve bunun kaldırılıp yerine rünleri geri satmaya yarayan bir sistem gelmesi gerektiğini yazılmıştı.Çok büyük yankı alan bu yazının orjinaline bakalım

Just saying... NO ONE uses the Rune Combiner and it would be so much more useful to change it to a Rune Seller. You would be able to sell your runes back for IP, but for a reduced price.

Türkçesi:Sadece söylüyorum..HİÇ KİMSE Rün Birleştiricisini kullanmıyor ve eğer bu Rün Geri Satıcısına çevirilirse gerçekten daha yararlı olabilir.Bu sizin rünleriniz IP ile geri satmanıza yarayabilir tabiki biraz kesintiyle

Peki Sizin düşünceleriniz neler Sihirdarlar ? Sizce gereksiz mi? Yoksa biraz risk alıp daha iyi şeyler elde etmeye değer mi?
Etiketler: rün birleştirici gereksiz
Kelime Yoğunluğu:

Yorum Yaz (0)

SON TWEETLER
HABER BÜLTENİ

Her gün sabah düzenli olarak sitemizdeki haberleri mail ile almak için mailinizi yazın!

İLETİŞİM
  • Yeşilbahçe Mh. 1471 Sk. No:10/8, Muratpaşa, Antalya
  • +90 (850) 302 5544
  • iletisim@sihirdarvadisi.com
HAKKIMIZDA

SihirdarVadisi.com; League of Legends Dünya’da son 5 yıldır en çok oynanan online oyunu seçilen ve otoriteler tarafından yüzlerce ödüle layık görülen League of Legends oyununa özel Türkiye'nin en büyük topluluk yapılanmasıdır.

DMCA.com Protection Status