League of Legends
League of Legends

Karşınızda Dark Passage Kadrosu ! Yolunuz Açık Olsun !

Sihirdar Vadisi / 12 Mart 2017

Geçtiğimiz sezon TBF Yarı Finalinde DP' ye katılan "Şampiyon Apoletli" Burak "Rogu" Eryol yeni sezonda da destek rolünde DP' de olacak!

2013 ve 2014 sezonlarında Türkiye Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu, Dreamhack Avrupa 2.'liği, International Wild Card Şampiyonluğu gibi bir çok başarıyı takımıyla kucaklayan, Dünya Şampiyonasına katılan kadroda yer alan DP' nin efsane oyuncularından Anıl "Holyphoenix" IŞIK yeni sezonda kısa bir aradan sonra tekrar Lacivert Beyaz forması ile vadide olacak!

Şampiyonluk ligine dahil olduğu günden bu yana her sezon çıtasını yükselterek daha başarılı bir performans ortaya koyan ve gerek çaldığı gerekse attığı PENTALAR ile kalpleretaht kuran Furkan "Immortoru" Tekeş yeni sezonda Orta Koridor oyuncusu olarak DP saflarında yerini alacak!

Yeni sezonda üst koridor oyuncusu, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini DP ile yaşayacak olan Belçikalı oyuncu Gabriël "Bwipo" Rau olacak.

Ve son olarak Ormancı olarak;

2015 yılında NA LCS'de Gravity Gaming ve 2016 yılında EU LCS'de Unicorns of Love forması giyen, Intel Extreme Masters Oakland Şampiyonu olan Unicorns of Love kadrosunda yer alan Koreli oyuncu Kang "Move" Min-su yeni sezonda lacivert beyazlı forması ile aramızda olacak!

Hoş geldin MOVE!

Sihirdar Vadisi ailesi olarak bize hiç bir zaman unutamayacağımız heyecanlar yaşatan Dark Passage' a ulusal ve uluslararası arenada başarılar diliyoruz. Yolunuz açık olsun çocuklar!

YORUMLAR
;