League of Legends
League of Legends

Miami Heat, Vadiye İniyor !

Sihirdar Vadisi / 12 Mart 2017

NBA ekibi olan Miami Heat cephesinden salı günü yapılan duyuruda,  çok oyunlu spor organizasyonu olan Misfits' in satın alındığı duyuruldu. Bu yatırım ile birlikte Heat, Misfits' in başta takım renkleri, marka tanıtımı, pazarlama ve sporsorluk ile eşleşecek yeni bir marka da dahil olmak üzere markanın etrafında yönetsel görevlerde yardımcı olacaklar.

Anlaşma şartları henüz açıklanmadı.

Baş yönetici Nick Arison' ın haberlerde "Miami Heat spor ve iş hayatımızın her alanında yenilikçi olmaktan gurur duyuyor" dedi ve ekledi " Bizim için, Millennials'ın arasında 21. yüzyıl rekreasyonel rekabetin izini sürükleyen bir spor dalında, genç ve iddialı bir franchise olan Misfits ile ortak olmak mantıklı bir durum. "

Miami Heat, bir esport takımına tamamen entegre olan ikinci NBA franchise ekibi. Eylül ayında Philadelphia 76ers mülkiyet grubu, Dignitas' ın ve Apex Gaming' in çoğunluk hisselerini satın aldı ve Dignitas bayrağı altında ikisini birleştirerek takıma yeni personel atadı ve esports markası için Sixers'ten bazı personelini kullandı.

Misfits CEO'su Ben Spoont, "Bu ortaklık, Misfits kuruluşunun küresel bir esport markası ve şirketi haline gelmeye devam etmesinin katalizörü ve temeli olacak" dedi. "Heat yenilikçileri ve geleneksel spor liderleri Misfits'e işimizin tüm yönleriyle anlamlı değeri ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak."

NBA' in efsane kuruluşlarından olan Miami Heat, bizce doğru bir karar verdi ve espor camiasına adımlarını attılar. Kendilerine bu yolda başarılar diliyoruz.

Kaynak

YORUMLAR
;